rss
« »

WELCOME HOME

Namasté 

Zapraszamy do zorganizowania warsztatów Yogi w Odonowskim Dworze. Odkryjcie pokłady pozytywnej energii drzemiące na Ponidziu.

Autorska kuchnia wegańska i wegetariańska

Domowa atmosfera

4 hektary zabytkowego parku do dyspozycji, które zapewniają ciszę i spokój potrzebne do medytacji. Boisko do badmintona, miejsce i drewno na ognisko.

Zadaszone Patio o powierzchni 200 metrów kwadratowych, otwarte na park, idealne do spożywania posiłków oraz ćwiczeń i medytacji w razie niepogody.

14 klimatycznych pokoi w których może przenocować do 36 osób.

Nocleg z wyżywieniem już od 70 zł od osoby. Cena zależy od wielkości grupy i długości pobytu

Dodatkowo możemy zorganizować wycieczkę po okolicy, jazdę konną na arabach w zaprzyjaźnionej stadninie ( 20 km), spływ kajakowy Nidą – jedna z najpiękniejszych i najczystszych polskich rzek, profesjonalną opiekę do dzieci.

Możemy też pomóc w zorganizowaniu transportu.

Dobrym pomysłem jest wyjazd na medytację do rezerwatu gipsowego w Skorocicach lub do Grodziska w Stradowie.

Dlaczego Dwór w Odonowie to idealne miejsce na warsztaty Jogi ?

Od wieków ludzie doceniali niesamowitą siłę bijącą z tej ziemi – świadczą o tym zlokalizowane w bezpośrednim pobliżu megalityczne grobowce w Słonowicach ( 3000 lat pne. ), pozostałości osady celtyckiej w Pełczyskach (100 lat pne.), grób wojownika huńskiego z Jakuszowic czy też wczesnośredniowieczne grodzisko w Stradowie. Zadziwia wprost mnogość pogańskich kopców i chrześcijańskich kapliczek, synagog i zborów ariańskich znajdujących się w okolicy.

yin-yang-sowy